Učenici 3.f sudjelovali na predavanju g. Davora Pavune, uglednog znanstvenika i profesora fizike u organizaciji Ekonomskog fakulteta

Autor: JELENA BEROŠ, 26. 4. 2018.

19.04.2018 učenici 3.f razreda sudjelovali su na predavanju svjetski poznatog znanstvenika i profesora fizike, g. Davora Pavune. Ovaj renomirani znanstvenik trenutno radi kao profesor fizike na švicarskom državnom institutu EPFL u Lausanni. Autor je mnogih znanstvenih radove te čest gost predavač na najpoznatijim svjetskim sveučilištima.

Debatni klub  Ekonomskog fakulteta u Zagrebu organizirao je zanimljivo predavanje pod nazivom „ Uhvati me za riječ“ na kojemu smo saznali mnoge zanimljive informacije.

G. Pavuna upoznao nas je sa svojim životnim putom i uspjehom, kazao nam je ponešto o razvoju umjetne inteligencije i najnovijih tehnoloških postignuća. Nezaobilazan dio i ovog predavanja bio je dio koji se odnosi na važnost i ulogu žena u današnjem svijetu.

Predavač je sve prisutne uvjeravao kako je svaki pojedinac u ovom društvu važan i vrijedan član, te sposoban za uspjeh u onom području za koje se školuje i za koje postoji ona unutarnja motivacija.

Nadamo se da će i naši ekonomisti ove njegove riječi shvatiti ozbiljno i ostvariti svoj uspjeh u svakom području svoga života.

učenici 3.f.: Jakov Lacić, Filip Šimunić i Franko Jan Prkačin

bivši učenik Danijel Šembrek, nastavnica Jelena Beroš i učenici Franko Prkačin i Jakov Lacić