VAŽNA OBAVIJEST ZA UČENIKE I RODITELJE

Autor: Dubravka Šelendić, Unknown , 16. 3. 2020.

Poštovani učenici i roditelji,

u ponedjeljak 16. 3. 2020. i utorak 17. 3. 2020. isprobat ćemo rad na daljinu putem aplikacije Microsoft Teams. Učenici se trebaju prijaviti u sustav oba dana i napraviti sve ono što bude zadano.

Nastava na daljinu trebala bi se nesmetano odvijati od srijede 18. 3. 2020.

Nastavnici će svaki dan do 12 sati prema uobičajenom rasporedu sati stavljati nastavne materijale i upute za taj dan. Učenici su dužni svakodnevno ući u aplikaciju i napraviti ono što se od njih traži.

Zbog čestih preopterećenja sustava i nemogućnosti pristupa Microsoft Teamsu, napravit ćemo još jedan način prijenosa materijala, o čemu ćemo vas naknadno obavijestiti.

Poštovani roditelji, molim vas da svoju djecu potičete na svakodnevno izvršavanje obaveza. Razrednici će redovito provjeravati njihovo sudjelovanje u nastavi na daljinu. Podsjećam vas da je vaša obaveza, kao i u redovnoj nastavi, izostanak učenika s nastave pravodobno opravdati.

Vjerujem da ćemo zajedno uspješno svladati sve poteškoće na koje ćemo nailaziti, ali isto se tako nadam da ćemo se ubrzo vratiti u naše školske klupe.