Autor: Tvrtko Dujmović, 25. 2. 2015.

Dana 18.veljače 2015. godine održano je međužupanijsko natjecanje u disciplini MLADI PODUZETNIK koje se već tradicionalno održava u prostorijama Druge ekonomske škole u Zagrebu

U natjecanju je sudjelovalo 24 učenika raspoređenih u osam timova. Ugostili smo učenike iz Privatne gimnazije i Ekonomske škole Katarina Zrinski iz Zagreba, Srednje škole Prelog, Gospodarske škole Varaždin, Srednje škole Zabok, Prve ekonomske škole iz Zagreba, Treće ekonomske škole iz Zagreba  i Ekonomske i trgovačke škole iz Čakovca.

Natjecanje je trajalo puna tri sata, od 9:00h do 12:00h  nakon čega ih je čekala okrijepa uz topli ručak.

Ovim putem zahvaljujemo svim učenicima i njihovim mentorima na sudjelovanju te im želimo puno uspjeha. Najbolji tim ostvaruje pravo sudjelovanja na  Državnom natjecanju MLADI PODUZETNIK koje će se ove godine održati u razdoblju od 22. do 24. travnja 2015. u Srednjoj školi Hrvatski kralj Zvonimir na otoku Krku.