Sudjelovanje Druge ekonomske škole Zagreb u projektu „Imam znanje, imam struku – do novih EU prilika u punom trku“

Autor: Dubravka Šelendić, Unknown , 14. 3. 2019.

Već nekoliko mjeseci učenici četvrtih razreda i nastavnici naše škole sudjeluju u projektu „Imam znanje, imam struku – do novih EU prilika u punom trku“. Projekt je financiran sredstvima Grada Zagreba, a provodi ga udruga Europski edukacijski forum (www.eef.hr).

U dosadašnjem tijeku projekta koji vodi dr. sc. Irena Đokić iz zagrebačkoga Ekonomskog instituta, obradili smo teorijske teme vezane uz Europsku uniju, a sada smo u praktičnom dijelu pripremanja projektnih prijedloga kako bismo stekli nova i usavršili stara znanja i vještine te uskoro samostalno i kvalitetno pripremili neki novi projekt.