> O školi

MOTO ŠKOLE:

„UČIMO BITI KREATIVNI, PODUZETNI, ODGOVORNI I USPJEŠNI.“

VIZIJA ŠKOLE:

Biti društveno usmjerena škola, otvorena prema partnerskoj suradnji s učenicima, roditeljima, lokalnom zajednicom i s ostalim dionicima u okruženju. Snaga ove suradnje je upravo u obostrano korisnom dugoročnom angažmanu koji će pozitivno utjecati na kvalitetu nastavnog procesa, na otkrivanje i razvijanje vlastitih potencijala i time na poboljšanje dobrobiti cjelokupnog društva.

MISIJA ŠKOLE:

Suvremenim, stručnim umijećima poučavanja, temeljenim na načelima tolerancije, suradnje, povjerenja te slobodnog i kreativnog izražavanja osiguravamo uvjete za uspjeh svakog učenika i omogućujemo razvoj njihovih osobnih i stručnih kompetencija potrebnih za daljnje školovanje i uključivanje na tržište rada.

Priloženi dokumenti:
skola.gif