Virtualni sajam vježbeničkih tvrtki

Autor: Luka Tatomir, 31. 3. 2021.

Učenice i učenici 4.a, 4.c i 4.d razreda predstavnici su naše škole na eTwinning projektu Virtualni sajam vježbeničkih tvrtki.
4.a razred predstavlja vježbenička tvrtka Pinokio d.o.o.,
4.c razred vježbenička tvrtka Loris d.o.o., a
4.d razred vježbenička tvrtka Homemade heaven d.o.o.

Virtualni sajam vježbeničkih tvrtki namijenjen je učenicima srednjih škola koji se u svom radu susreću s nastavnim predmetom Vježbenička tvrtka. Virtualni sajam omogućuje učenicima stjecanje iskustva sajamskog poslovanja kroz različite alate na način da se sve odvija digitalno (od prijave, učitavanja materijala, vrednovanja i proglašavanja pobjednika).

Projekt traje od veljače do kraja travnja, a zamišljen je kroz niz aktivnosti za učenike, ocjenjivače i mentore. Našu školu, osim učenika, predstavljaju ocjenjivačica profesorica Jelena Beroš i mentorica
profesorica Ana Lasić.