preskoči na sadržaj
Natjecanja

Atletika

 

 

 

Prof. Emil Šćukanec sa svojim najboljim atletičarima ( večina njih trenira nogomet), postiže zapažene rezultate. Drugi krug natjecanja donio je nove bodove ali i tzv. drvene medalje.

 

 

 

 

Skok u vis - osvojeno 4. i 5. mjesto (Andročec Davor, Šoša Tony)

100 metara - 6. mjesto (Bagić Noel)

Skok u dalj-  4. mjesto (Vukelić Borna)

Štafeta 4x100 m- 4. mjesto (Mamić, Bagić, Hrgarek,Vukelić)

Čestitamo!!!!smileysmiley

 

  :: opširnije :: 


objavio: Ivana Kutle  datum: 31. 3. 2014. 20:34

Najbolji strijelac malonogometnog prvenstva

 

Dominik Peršin učenik 4e razreda odabran je za najboljeg strijelca u malom nogometu - futsalu na prvenstvu grada Zagreba za mladiće . 

Ukupno je postigao 11 zgoditaka.

Čestitamo!!!  smiley

  :: opširnije :: 


objavio: Ivana Kutle  datum: 29. 3. 2014. 19:57

STOLNI TENIS Vijest ima dokument u privitku

Natjecanje u stolnom tenisu ili tzv. pingač-u održano je u Privatnoj gimnaziji "Dr. Časl" 20. ožujka 2014.

Naši učenici Zvonimir Medić 3a, Amar Duro 4e, Tony Šoša  uspjeli su se plasirati među osam najboljih škola u gradu Zagrebu.

Čestitamo!!

Voditelj Emil Šćukanec, prof.

(fotografije u prilogu)

  :: opširnije :: 


objavio: Ivana Kutle  datum: 30. 3. 2014. 19:07

Mali nogomet - futsal za djevojke

Malonogometna ekipa - djevojke

 

 

Ove godine naše učenice nisu uspijele doći do odličja i ponoviti prošlogodišnji uspijeh  ali... sljedeče godine ponovno u borbu sa najboljim ekipama.

 

 

 

 

Ekipa snova:

1. Ivana Vučković 4e

2. Kristina Šćrbec 4e

3. Mija Marjanović 2a

4. Monika Čulina Luketa 2a

5. Valerija Gmajnički 2b

6. Ana Špičić 2e

7. Laura Blažević 2c

8. Lana Horvatić 3b

9. Marija   2a 

10. Elvira Purković 1a

11. Iva Žuža 3e

12-. Natalija Bralić 3e

13. Antonela Kerhanaj 2b

14. Ivona Josipović 2b

15. Renata jagnjić 1d

16. Tea Precca 2f

Voditeljica Ivana Kutle, prof. 

  :: opširnije :: 


objavio: Ivana Kutle  datum: 29. 3. 2014. 21:02

Skijaška repka škole - mladići Vijest ima dokument u privitku

Prof. Šćukanec i učenica Brković Martina

Ove godine i naši skijaši su postigli odlično 4. mjesto .

Ski repka škole:

1. Roko Hodžić

2. Božidar Cerovski

3. Damjan Habulinec

Od djevojaka jedino je nastupila učenica Brković Martina

Voditelj Emil Šćukanec, prof.

  :: opširnije :: 


objavio: Ivana Kutle  datum: 29. 3. 2014. 20:05

SPORTSKI USPJESI U ŠK.GODINI 2013-2014

smiley I ove godine naši su učenici postigli odlične rezultate na natjecanjima u sklopu Saveza učeničkih športskih klubova grada Zagreba .

Od ukupno 46 ekipa na prvenstvu grada Zagreba u malom nogometu - futsalu naši učenici su postigli odlično 6. mjesto.

 

 

Malonogometna ekipa  Druge ekonomske škole

1. Marko Mamić 4 b

2. Dominik Peršin 4 e

3. Amar Duro 4 e

4. Mijo Batarilo Čerdić 4e

5. Matija Vujanić 4d

6. Ivan Prtajin 3d

7. Ante Aralica 3a

8. Zvonimir Medić 3a

9. Alen Vuković 3a

10. Mislav Blajić 3a

11.Jakov Šupe 2a

12.Branimir Ramljak 2a

13. Tvrtko Čevid 2c

14. Danijel Brčić 3c

15.Nikola Cvitanović 2d

Voditeljica ekipe - Ivana Kutle, prof.

Čestitamo!!!!smiley

 

 

 

  :: opširnije :: 


objavio: Ivana Kutle  datum: 29. 3. 2014. 19:14

Odlične rukometašice

Iako nisu uspjele ponoviti prošlogodišnji uspjeh ženska rukometna ekipa ponovno među prve četiri ekipe na prvenstvu grada Zagreba - osvojeno 4. mjesto (ukupno sudjelovalo 24 ekipe )

Voditelji Ivana Kutle, prof. i Emil Šćukanec, prof.

 

  :: opširnije :: 


objavio: Ivana Kutle  datum: 30. 3. 2014. 18:58

Naši košarkaši..

Košarkaška ekipa , unatoč brojnim ozljedama večine igrača pod vodstvom prof. Emila Šćukanca osvojila je 6. mjesto na prvenstvu grada Zagreba za srednje škole .

yes  smiley

  :: opširnije :: 


objavio: Ivana Kutle  datum: 30. 3. 2014. 18:53

Odbojka mladići

 

 

Odbojkaška ekipa Druge ekonomske škole je svojom borbom i srčanošću omogučila ulazak u drugu razinu natjecanja gdje se borila svim snagama, no međutim umor i iskustvo drugih škola je bilo jače tako da ove godine nisu uspjeli sačuvati ostanak u ligi..

 

 

 

Odbojkaška ekipa:

1. Rino Rožić 4d

2. Amar Duro 4e

3. Stjepan Žumer 2d

4. Nikša Šilježar 3a

5. Fran Dimić 3f

6. Bruno Ivančić 3f

7. Tomislav Urbančić 4d

8. Mateo Korman 3b

9. Augustin Platužić 1e

10. Ivan Prtajin 3d

11. Marko Mamić 4b

12. Matija Vujanić 4d

Voditeljica Ivana Kutle, prof. 

  :: opširnije :: 


objavio: Ivana Kutle  datum: 29. 3. 2014. 21:27

Rukomet mladići

Od ukupno 24 ekipe koje su nastupile na prvenstvu grada Zagreba za mladiće u organizaciji školskog športskog saveza naši mladići su zauzeli 7. mjesto te tako i ove godine omogučili ostanak u ligi.

Voditeljica Ivana Kutle, prof.

  :: opširnije :: 


objavio: Ivana Kutle  datum: 29. 3. 2014. 21:10

PRVENSTVO GRADA ZAGREBA ZA SREDNJE ŠKOLE U ATLETICI (Ž) Vijest ima dokument u privitku

REZULTATI 1. KOLA       ( fotografije u prilogu )

 

DISCIPLINA IME I PREZIME REZULTAT OSVOJENO MJESTO
100 METARA NIKA RAKIĆ 13.13 2. MJESTO
  ŠAŠO PETRA 13.72 8. MJESTO

 

DISCIPLINA IME I PREZIME REZULTAT OSVOJENO MJESTO
400 METARA JOSIPA ČIČAK 68.16 5. MJESTO
   MARTINA STRMEČKI STAKOR 69.35 6. MJESTO

 

DISCIPLINA IME I PREZIME REZULTAT OSVOJENO MJESTO
800 METARA GABRIJELA GAVRAN 3.14,82 30. MEJSTO
   AMELA MEĐUSELAC 3.57 44. MEJSTO

 

DISCIPLINA IME I PREZIME REZULTAT OSVOJENO MJESTO
ŠTAFETA 4X100 METARA ŠAŠO, RAKIĆ,ČIČAK, STRMEČKI STAKOR 56.64 2. MJESTO

 

DISCIPLINA IME I PREZIME REZULTAT OSVOJENO MJESTO
SKOK U DALJ ZLATA ŠVACO 3.50 28. MJESTO

 

DISCIPLINA IME I PREZIME REZULTAT OSVOJENO MJESTO
BACANJE KUGLE IVA KVESIĆ 6.23 36. MJESTO

 

  :: opširnije :: 


objavio: Silvija Glavočić  datum: 22. 10. 2012. 18:44

PRVENSTVO GRADA ZAGREBA ZA SREDNJE ŠKOLE U ATLETICI (M) Vijest ima dokument u privitku

REZULTATI 1. KOLA      (fotografije u prilogu)

DISCIPLINA IME I PREZIME REZULTAT OSVOJENO MJESTO
100 metara Borna Vukelić 12,23 14.
  Matija Hrgarek 12,94 30.

 

DISCIPLINA IME I PREZIME REZULTAT OSVOJENO MJESTO
400 metara Marko Mamić 60,29 25.
  Matija Vujanić 61,44 32.

 

DISCIPLINA IME I PREZIME REZULTAT OSVOJENO MJESTO
1000 metara Karlo Rupil 3.06,44 18.
  Tony Brala 3.13,43 29.

 

DISCIPLINA IME I PREZIME REZULTAT OSVOJENO MJESTO
štafeta 4x100 metara Vujanić, Mamić, Vukelić, Hrgarek 49,83 12.

 

DISCIPLINA IME I PREZIME REZULTAT OSVOJENO MJESTO
skok u dalj Dominik Vlašić 5,19 12.
  Stjepan Žumer 4,31 40.

 

DISCIPLINA IME I PREZIME REZULTAT OSVOJENO MJESTO
skok u vis Davor Andročec 190 1.
  Toni Šoša 160 8.

 

DISCIPLINA IME I PREZIME REZULTAT OSVOJENO MJESTO
bacanje kugle Fran Hojsak 13,17 3.
  Leon Bulić 8,22 23.

 

  :: opširnije :: 


objavio: Silvija Glavočić  datum: 17. 10. 2012. 19:10

21. VEČERNJAKOV MARATON Vijest ima dokument u privitku

Velik broj naših učenika i učenica sudjelovao je u 21. VEČERNJAKOVOM MARATONU.

Fotografije možete pogledati u prilogu.

ČESTITKE SVIMA!   smiley

 

ŽENSKA REPREZENTACIJA

IME I PREZIME OSVOJENO MJESTO
JOSIPA ČIČAK 24. MJESTO
SARA TIPURA 59. MJESTO
ENA KOVAČIĆ 88. MJESTO
GABRIJELA GAVRAN 93. MJESTO
MONIKA ČULINA LUKETA 151. MJESTO
DIJANA KRNDIJA 161. MJESTO
PETRA LALJAK 162. MJESTO
PETRA HAJDUKOVIĆ 168. MJESTO
VALERIJA GMAJNIČKI 169. MJESTO
IVONA JOSIPOVIĆ 185. MJESTO

 

MUŠKA REPREZENTACIJA

IME I PREZIME OSVOJENO MJESTO
TONY BRALA 35. MJESTO
FRAN DIMIĆ 53. MJESTO
LUKA BARIŠIĆ 161. MJESTO
NIKOLA KUHARIĆ 136. MJESTO
KARLO KLARIĆ 156. MJESTO
DUBRAVKO BIČVIĆ 190. MJESTO
LUKA BLAŽEVIĆ 246. MJESTO
DAVOR ANDROČEC 281. MJESTO

 

U utrci građana na 5 kilometara naša škola osvojila je ekipno 3. mjesto i u muškoj i u ženskoj konkurenciji srednjih škola grada Zagreba.  smiley yes

  :: opširnije :: 


objavio: Zoran Glavočić  datum: 15. 10. 2012. 09:11
 


Tražilica



Kalendar
« Srpanj 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji


Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja

Forum

Korisni linkovi
Kultura

Dnevni tisak
 • LIDER
 • Jutarnji list


Arhiva dokumenata




preskoči na navigaciju