preskoči na sadržaj
 

 

NAJBOLJA POSTIGNUĆA UČENIKA I UČENICA DRUGE EKONOMSKE ŠKOLE smiley

 

GODINA

SPORT

OSVOJENO
 MJESTO

UČENICI/UČENICE

 

 

2014/2015

KOŠARKA  DRŽAVNO PRVENSTVO

2. mjesto 

učenici

 

yes

 

KOŠARKA

1. mjesto 

učenici

 

 
  ODBOJKA 4. mjesto učenici    
  RUKOMET  5. mjesto  učenice    
  FUTSAL 6. mjesto   učenici    
  RUKOMET  7. mjesto  učenici    
  KROSS 8. mjesto  učenice    
  ATLETIKA 8. mjesto  učenici    
  pojedinačni rezultati  1. mjesto  Hojsak Fran bacanje kugle   
    2. mjesto Čančar Petar 100 m  
    3. mjesto Šoša Toni skok u vis  
    3. mjesto Šipuš, Čančar,
Vukelić,Hojsak
štafeta 4x100  
  KROSS 9. mjesto učenici    
  ATLETIKA 12. mjesto  učenice    
2013/2014 BADMINTON  2. mjesto  učenici    
  RUKOMET   4. mjesto  učenice    
  ODBOJKA NA PIJESKU  4. mjesto učenici    
  SKIJANJE 4. mjesto  učenici    
  FUTSAL 6. mjesto  učenici Učenik DOMINIK PERŠIN
proglašen za najboljeg strijelca prvenstva Grada Zagreba  
smiley
  RUKOMET  7. mjesto  učenici     
  ATLETIKA 10. mjesto  učenici    
  pojedinačni rezultati  2. mjesto Hojsak Fran bacanje kugle   
    3. mjesto Andročec Davor  skok u vis  
    4. mjesto Šoša Tony  skok u vis  
    4. mjesto Vukelić Borna  skok u dalj   
    6. mjesto   Bagić Noel  trčanje 100m   
2013/2014 BADMINTON 2. mjesto učenici    
2012/2013  FUTSAL 1. mjesto  učenice    
  RUKOMET  3. mjesto  učenice    
2011/2012  SKIJANJE        
  pojedinačni rezultati  2. mjesto IVONA BRATANIĆ     
    2. mjesto ROKO HODŽIĆ     
  KOŠARKA  4. mjesto    učenici  Učenik ANTONIO     KRALJIĆ proglašen je za najboljeg strijelca prvenstva Grada  Zagreba  smiley
  KOŠARKA
 Kup Krešimira Ćosića
4. mjesto  učenici    
2010/2011  RUKOMET KUP ISF 5. mjesto  učenici    
2009/2010  KOŠARKA 2. mjesto učenici     
  KOŠARKA  DRŽAVNO PRVENSTVO 2. mjesto  učenici   yes
2007/2008  KOŠARKA 2. mjesto  učenici     
  KOŠARKA  DRŽAVNO PRVENSTVO 3. mjesto  učenici   yes
2006/2007    KOŠARKA 2. mjesto  učenici     
  KOŠARKA  DRŽAVNO PRVENSTVO 2. mjesto  učenici   yes
  PLESNE GRUPE   1. mjesto  street dance    
  BADMINTON 3. mjesto  učenice    
  KOŠARKA
 Kup Krešimira Ćosića
2. mjesto  učenici    
2004/2005  RUKOMET 1. mjesto   učenice    
  RUKOMET  DRŽAVNO
 PRVENSTVO  
5. mjesto  učenice   yes
  BADMINTON  3.mjesto  učenici    
2003/2004  PLESNE GRUPE  1. mjesto  učenice    
  RUKOMET  2. mjesto   učenice    
  RUKOMET  DRŽAVNO
 PRVENSTVO  
4. mjesto  učenice   yes
  BADMINTON 2. mjesto   učenice    
  KOŠARKA  3. mjesto   učenice    
  ODBOJKA 5. mjesto  učenici    
  BADMINTON  2 .mjesto  učenice    
  ODBOJKA  5. mjesto  učenici    
2002/2003  PLESNE GRUPE  1. mjesto  učenice    
2001/2002 PLESNE GRUPE  1. mjesto  učenice    
   RUKOMET   2. mjesto   učenice    
  KOŠARKA 4. mjesto   učenice    
  ODBOJKA 4. mjesto  učenice    
2001/2002  ŠAH  9. mjesto   mješovito     
2000/2001  ODBOJKA 5. mjesto  učenice     
1999/2000 KOŠARKA 4. mjesto  učenice    
1998/1999  NOGOMET   3. mjesto  učenike     
1997/1998 ODBOJKA 3. mjesto  učenice     
1996/1997  ODBOJKA 4. mjesto   učenice    
1995/1996  PLIVANJE 2. mjesto/ŠT učenice     
  KOŠARKA 2. mjesto   učenice    
1994/1995  KOŠARKA 2. mjesto   učenice     

 

Tražilica



Kalendar
« Studeni 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji


Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja

Forum

Korisni linkovi
Kultura

Dnevni tisak
 • LIDER
 • Jutarnji list


Arhiva dokumenata




preskoči na navigaciju