Dva tima naše škole sudjelovala na III. finalnom case study natjecanju Slagalica

Na finalnom izlaganju svoje radove predstavilo je više od šezdeset sudionika među kojima su i naša dva tima koja su zasluženo izborila finale.

Dana 16.01.2017 održalo se treće finalno case study natjecanje za srednjoškolce „Slagalica“ u prostorijama glavnog sponzora Ina d.d. Srednjoškolci iz cijele Hrvatske predstavili su svoja poslovna rješenja na zadatke koje su im zadali partneri projekta- INA, HTC Hrvatska i ZŠEM (Zagrebačka škola za ekonomiju i management). Četvrtu slagalicu osmislio je i sam organizator portal Srenja hr.

- organizator g. Marko Matijević, Anica i Tea Knežević, Stella Kartalija i mentorica Jelena Beroš - treće mjesto na slagalici Vizija razvoja vijeća učenika u Hrvatskoj

Učenici 3.c razreda, pod mentorstvom nastavnice Ane Lasić, Ivana Tršinski, David Jurjević i Ivan Šarić osvojili su treće mjesto u slagalici Zagrebačke škole ekonomije i managementa pod nazivom: Osmisli digitalni marketing za ZŠEM te pod mentorstvom nastavnice Jelene Beroš, učenice Anica Knežević, Tea Knežević i  Stella Kartalija osvojile su također treće mjesto u slagalici: Napravite viziju razvoja vijeća učenika u Hrvatskoj.

-  treće mjesto na slagalici Digitalni marketing za ZŠEM, Ivana Tršinski, David Jurjević i Ivan Šarić te mentorica Ana Lasić

Izuzetno smo ponosni na naše učenike koji su svojim sjajnim javnim nastupom našu školu dostojno predstavili i doveli u samo finale.

-  prvi javni nastup i prezentacija pred predstavnicima partner tvrtki

- učenice 3.c razreda: Anica Knežević, Tea Knežević i Stella Kartalija

-  podršku našim učenicima došao je pružiti naš bivši učenik Daniel Šembrek, danas student Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, pobjednik slagalice 2015.g

- davanje intervjua nakon proglašenja pobjednika - David Jurjević, 3.c

Zahvaljujemo portalu Srednja.hr  što vjerno prati i potiče srednjoškolce na proaktivnost i omogućava jedan ovakav veliki događaj koji će zasigurno pamtiti cijeli život.

objavio: JELENA BEROŠ   datum: 25. 1. 2017.

« Rujan 2017 »