Dragi naši učenici,

sljedeće godine naša škola obilježava 140 godina svojega postojanja. Tim povodom u ožujku 2023. održat će se velika priredba u dvorani izvan prostora naše škole.

Kako Drugu ekonomsku školu ne čini samo zgrada, već prije svega njezini učenici i djelatnici, želimo da i vi budete dijelom ovog važnog i svečanog događaja. Stoga vas pozivamo da uzmete svoje mobitele ili fotoaparate, namjestite kadar i fotografirate našu školu. Vaša fotografija treba odražavati razne ideje i sadržaje koje vezujete uz našu školu. Uslikajte nam vašu svakodnevnicu u našoj školi na maštovit, domišljat i šaljiv način. Želimo vidjeti zgradu Druge ekonomske škole kroz vaše oči.

Pri osmišljavanju i stvaranju vaših fotografija u potpunosti ste slobodni kreativno se izraziti, no ipak postoji nekoliko smjernica kojih se treba pridržavati:

• sudionici fotografija ne smiju biti neprimjereno odjeveni
  • smije sadržavati sadržaje vezane za različite predmete i nastavu, ali ne i imena pojedinih profesora i/ili učenika

Molimo vas da svoje fotografije pošaljete najkasnije do 15. 12. 2022. na sljedeću e-mail adresu: natjecaj140drugaek@gmail.com

Vjerujemo da ćete nas razveseliti cijelom lepezom šarolikih fotografija, a mi ćemo zauzvrat nagraditi deset najkreativnijih. Učenici čije fotke budu toliko dobre da ih odlučimo prikazati na izložbi na samoj priredbi bit će nagrađeni jednim slobodnim danom! Vrijedi se potruditi i biti među njima! smiley