Sudjelovanje nastavnika na projektnoj aktivnosti EUsolis projekta Ekonomskog fakulteta Zagreb

Autor: JELENA BEROŠ, 9. 2. 2023.

Nastavnici Druge ekonomske škole sudjelovali su na edukaciji „Solidarna Europa“ u okviru projekta EUsolis koji se sufinancira iz Programa Erasmus+ Aktivnosti Jean Monnet.

- nastavnice Ana Karlović, Ondina Čižmek Vujnović i Jelena Beroš sa profesoricom dr. sc. Ivanom Marić

U petak, 3. veljače 2023. na Ekonomskom fakultetu Zagreb održana je edukacija na kojoj je sudjelovalo više od 50 srednjoškolskih profesora i knjižničara te stručnjaka iz područja odgoja i obrazovanja i osposobljavanja iz cijele Hrvatske.

- nastavnice naše škole sa voditeljicom programa dr. sc. Anom Rep i projektnim timom Ekonomskog fakulteta

Moderatorica događaja bila je dr.sc. Ana Rep. Predavanje je bilo zanimljivo, izlagači iz Bruxella održali su predavanje putem Google Meet platforme, prodekanica za strateška partnerstva dr. sc. Kosjenka Dumančić  održala je predavanje na temu „ Zašto je važna EU – osvrt na povijest kao temelj za budućnost“. Zanimljivo predavanje imala je profesorica dr. sc. Ivana Marić čija je tema predavanja bila „Solidarna Europa – izvori podataka i inicijative na EU razini“.
Projektnom timu najljepše se zahvaljujemo na edukaciji te se veselimo nastavku suradnje.