> Projekti  > Erasmus+  > DIGI4Teach

Predstavljanje projekta DIGI4TEACH „Izazovi i prakse poučavanja ekonomskih disciplina u eri digitalizacije“ u srednjoj školi Zabok

Autor: Silvija Glavočić, 22. 3. 2023.

Dana 14. veljače 2023. nastavnice ekonomske skupine predmeta Ondina Čižmek
Vujnović i Ivana Virovac Bilandžija posjetile su Srednju školu Zabok gdje su na skupu nastavnika ekonomske skupine predmeta prezentirale realizirane aktivnosti i postignute rezultate europskog projekta strateškog partnerstva razmjene dobre prakse DIGI4TEACH „Izazovi i prakse poučavanja ekonomskih disciplina u eri digitalizacije“. U ovom projektu je uz našu školu sudjelovalo još 7 partnerskih srednjoškolskih i visokoškolskih obrazovnih institucija iz Hrvatske, Poljske, Njemačke i Srbije. Nastavnice su istaknule kako su ovim treningom stekle mnoge nove spoznaje i iskustva koje su obogatili njihova stručna znanja i unaprijedili njihove digitalne vještine te će ih vrlo rado primijeniti u nastavnome procesu.

Ovaj sastanak je bila odlična prilika za razmjenu iskustva s nastavnicima iz srednje škole Zabok u području primjene digitalnih alata u nastavi. Skup je protekao vrlo konstruktivno te je s obzirom na zajedničke interese u području unaprijeđenja ekonomskog obrazovanja,
istaknuta želja za budućom suradnjom.